• Mobil Sohbet

  Telden Sohbet

  telefonlardan yani akılı tüm cihazlar ile mobil sohbet odalarına katıla bilirsiniz ister android ister ipad ister tablet bilgisayar java flash olsun olmasın akılı cihazlarla sohbete bağlana bilirsiniz indirme yok yükleme yok sadece RESİMİ TIKLA bağlan

  mobil sohbet
 • Sondakika

  Güncel Haberler

  Bu bölümden Güncel haberleri son dakika gelişmeleri takip edebilirsiniz türkiyede neler oluyor düyadaki gelişmeleri sağlık yaşam magazin dünya spor kadın teknoloji haberlerini burdan takip edebilir izleye bilirsiniz nerde olursanız olun habersiz kalmayın tarafsız özgür haber sitesi haberin doğru adresi Haber Takip et

 • Özel Günler için

  Özel Mesajlar

  Güzel Sözler özel mesajlar aradıgınız tüm mesajlar burda sevdiklerinize özel günlerde mesajlar yolayın whatsap mesajları skype mesajları fecabook mesajları line mesajları tüm uygulamalara göndere bilceginiz mesajlr bu sitede tıkla ve özel mesajları tüm sevdiklerine sevgiline arkadaşlarına gönder ÖZEL MESAJLAR İÇİN TIKLA

 • Nar Sohbet

  Eğlence Sitesi

  türkiyenin En özel ve başarılı kolay arayüzü ve mesajlaşma sitesi tüm bunar ücretsiz ve üyeliksiz dünyanın her yerinden katıla bilirsiniz kısıtlama yok indirme yükleme yapmadan tüm interet erişimi olan cihazlar ile bu özel siteye katıla bilir payaşımlar yapabilirsiniz.

Üye Misafir Sözleşmesi Kuralları

Aşağıda Ozlem Sohbet IRC servisinin kullanım kuralları yazmaktadır. Ozlem Sohbet IRC servisini kullanan kişi aşağıda tanımlanmış kurallara uymak zorundadır. Kuralların ihlali ile ilgili olarak her kural ile birlikte tanımlanmış olan ilgili onlemler alınacaktır. Ozlem Sohbet IRC servisini kullanacak olan kişi, yazının tamamını okuyup tarafına belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır..

Savcılık kararı oldugu taktirde kullanici ip bilgileri verilçektir ddos botnet udp http get benzeri proxy saldırıları yapan kişiler madi manevi dava açılcaktır

Internet Cafe'lerden Ozlem Sohbet IRC serverına yapılan bağlantılarda , kullanılan socks yada proxy portu dışarıya kapalı olacaktır.

Kullanıcının kendisi dışında Ozlem Sohbet IRC serverında kullanmakta oldugu nick ve kanal şifrelerinin identify edilmesi sonucunda oluşabilecek her türlü sonuçtan kullanıcının kendisi sorumludur. Nick ve kanal şifrelerinin baskalarıyla ortak kullanılması durumunda meydana gelebilecek her türlü olaydan kullanıcının kendisi sorumludur.

Ikili mesajlaşmalarda sizin açınızdan seviyesi düşük konuşmalarda bulunan sahısları IRC operatörlerine şikayet edebilirsiniz. Fakat IRC operatörler iki kişi arasında geçen konuşmalardan haberdar olmadıkları için, IRC operatörlerinden ilgili kişiye sadece uyarıda bulunmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz en uygun hareket /ignore komutuyla karşıdaki kişiden gelecek mesajları görmemek olacaktır.

IRC server yönetimi işlemlerinin arasında kullanıcıların mesajlaşmalarının kaydedilmesi yada dinlenmesi bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı kullanıcılar mesajlarının içeriğinden sorumludur. Hiçbir şartta Ozlem Sohbet bu yazışmaların içeriğinden sorumlu tutulamaz ve bir IRC kullanıcısının isteği üzerine mesajlaşmaların kayıt edilmesi söz konusu değildir.

IRC server yönetimi yukarıdaki tanımların ihlali durumunda bir yada birden fazla kullanıcının IRC ortamına ulaşımını ve kullanımını engelleme hakkını saklı tutmaktadır..

Tanımlı olan kuralların ihlalinin sürekliliği, ihlali yapan kullanıcının bağlandığı networkun tamamının (Servis sağlayıcı, universite, şirket...) IRC servisine ulaşımın engellenmesiyle sonuçlanacaktır. Bu engel ihlali gerçekleştiren kişinin ayni networkten gelmeyeceğinin networkun yöneticileri tarafından teyid edilmesinden sonra kaldırılacaktır.

IRC kullanıcıları kullandıkları account'un, client programlarının (Mirc, Pirch, bitchX...vs) sorumluluğu tamamen kendilerine aittir. Kullanıcıların fonksiyonlarina yabancı oldukları yada bilmedikleri yazılımları, scriptleri kullanmaları, kendi çıkarları için tavsiye edilmemektedir. Kişisel bilgilerin (isim-soyad, adres, telefon numarası... vs.vs) diğer IRC kullanıcılarıyla paylaşmaktan dolayı oluşabilecek sorunlardan Ozlem Sohbet sorumlu değildir.

Serverda bulunan her kanalın sahiplerince belirlenmiş kuralları vardır. Bu kurallari kanal sahiplerine sorarak öğrenebilirsiniz. Bir kanala girişinizin engellenmesi durumunda IRC operatörleri size yardımcı olamayacaklardır. Bu konuyu kanalın sahip/sahiplerine danışmanız gerekmektedir.

IRC serverında nickiniz veya kanalınız için kullanacağınız şifrelerin tahmin edilebilir olmama sorumluluğu kullanıcılara aittir. Şifrenizin başkaları tarafından tahmin edilmemesi için şifre seçimi konusunda hassasiyet göstermeniz gerekmektedir. Şifreniz ile ilgili bir problemde danışacağınız kişi IRC adminleri olacaktır. IRC adminleri dışında başkalarından yardım istemeniz ise zararlı çıkmanıza yol açabilir.

IRC operatörü olmak ile ilgili yapılacak başvurular değerlendirilmeyecektir. Bu uzun zamandır IRC ortamlarında bulunan yada diğer IRC networklerinde operatör tecrübesine sahip bulunan şahıslarıda kapsamaktadır.

IRC serverı ile ilgili sorunlarınızı online olan IRC operatörlerine iletebilirsiniz. Şikayet ve benzer isteklerinizi lütfen info@dakikhosting.com. adresine mail atarak bildiriniz.

Tanımlanmış olan kuralların değişmeleri veya gereklilik üzerine yeni kuralların tanımlanmasının duyurulması yapılmayacaktır. IRC serverın kullanıcılarının bu dokumanı belirli aralıklarda gözden geçirmeleri gerekmektedir.

IRC ortamına girmek için aşağıdaki java butonu kullanabilirsiniz. Ozlem Sohbet IRC sunucusuna girebilmek için: Nickname bölümüne arzu ettiğiniz takma adı yazınız. Server ve port bölümü ile ilgili herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Channel bölümüne girmek istediğiniz kanal adını yazabilirsiniz. Ilk olarak #kavun isimli kanal çıkmaktadır. Menu ile açılan listede ise sunucunun en popüler kanalları sıralanmaktadır. Ayrıca sizde istediğiniz kanalı belirterek o kanala girebilirsiniz. Bağlantı kurulduktan sonra List roomsbutonu ile tüm kanalların listesini alabilirsiniz.
 

Bilgilendirme

06 2016

Üye Misafir
Sunucu Kuralları

Tüm Bilgiler Bu bölümde

06 2016

Yönetici
Aop Sop Founder

Tüm Bilgiler Bu bölümde

06 2016

Admin
Oper Kurllları

Tüm Bilgiler Bu bölümde

Türkçe Mirc

Türkçe mIRC Tıkla indir.

Resmi Türkçe mirc indirme adresidir , Helpoper sürümleri ve diğer Türkçe mirc sürümlerini turkirc 'de bulabilirsiniz Türkçe mIRC indir. Dünyanın en çok kullanılan eş zamanlı sohbet programı mIRC'in son sürümünün orijinal ve Türkçeleştirilmiş versiyonu
Mirc indir

Yılın Sözü

Yeterli zamanım yok deme, Pasteur, Michelangelo, Leonardo da Vinci ve Albert Einstein'in da günleri 24 saatti.

Cesur ol. Değilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farkı anlayamaz..İmza Narsohbet

Hizmetlerimiz

sohbet, chat, muhabbet, arkadaş sohbet, islami sohbet, dini sohbet, seviyeli sohbet, seviyeli chat, chat odaları, sohbet odaları, sohbet kanalı, chat sohbet gibi kelimelerde hizmet vermekteyiz.